Пошук

Погода в Полтаві

Головна Новини Останні Одеса-Полтава: обмінюємося досвідом

Одеса-Полтава: обмінюємося досвідом

Новини

13-15 жовтня в м.Одесі відбувся спільний семінар профактиву Одеської та Полтавської обласних організацій Профспілки на тему «Про спільну роботу відділів освіти, міських, районних комітетів Профспілки щодо виконання законів України «Про освіту» та «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». 

Члени профактиву Полтавської області ознайомилися з діяльністю  Одеського обласного комітету Профспілки. Голова обкому  Профспілки Н.О. Дубовик та заступник голови Л.Т. Корнійчук розповіли про основні форми роботи обкому  щодо соціального захисту освітян, організацію культурно-масової, спортивно-оздоровчої роботи, про профспілковий актив обласної організації Профспілки, співпрацю із соціальними партнерами. Про роботу Полтавського обласного комітету  Профспілки  проінформував  голова обкому Г.І. Шумейко.
У рамках семінару учасники відвідали м.Іллічівськ. Начальник відділу освіти Іллічівської  міської ради В.Г. Кушнір та голова міського комітету Профспілки Н.В. Касап познайомили їх з роботою закладів освіти міста, спільними досягненнями відділу освіти і міськкому Профспілки як соціальних партнерів; показали школу-новобудову в с.Олександрівка Іллічівської міської ради. Гості переконалися в тому, що місцева влада, керівництво відділу освіти, міськком Профспілки дійсно турбуються про створення необхідних умов для роботи педагогічних колективів, сприятливих умов для реалізації прагнень дітей до здобуття якісної освіти і виховання, збереження і розвитку їх фізичного і духовного здоров'я. Виплата  «підйомних» молодим спеціалістам, адресна щомісячна матеріальна допомога ветеранам педагогічної праці, надбавки педагогічним працівникам за високі досягнення у праці, виплата 20-відсоткової надбавки за престижність  не з 1 вересня, а з 1 квітня цього року, виплата щорічної премії усім працівникам освіти, капітальна реконструкція шкільних стадіонів, придбання навчального обладнання, забезпечення комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням не лише шкіл, а й дошкільних навчальних закладів – це далеко не повний перелік заходів, спрямованих на підтримку галузі освіти в Іллічівську.

Вразив полтавців факт, що Одеська обласна організація Профспілки освітян має Будинок вчених, у якому проводяться усі заходи, заплановані обкомом Профспілки, наукові конференції, засідання наукових секцій та товариств тощо. Саме тут відбулась заключна частина спільного семінару. Директор  Будинку вчених С.Д. Жекова розповіла про наукову і культурно-просвітницьку діяльність установи. Також для гостей виступили Заслужений артист України Микола Свидюк та тенор Анатолій Проданов, а також піаніст Сергій Школьник. Всіх присутніх на зустрічі зігрівала атмосфера аристократизму, інтелігентності, доброти, позитиву і радості.

Крім ділових зустрічей та спілкування, гостям з Полтавщини було запропоновано цікаву культурну програму. Отримавши від поїздки на Одещину неповторні враження, усі залишилися задоволеними якісною організацією семінару, в якому було досягнуто прекрасного балансу роботи та відпочинку.

 Обмінявшись досвідом роботи та поділившись враженнями від семінару, спілчани виразили сподівання, що співпраця Одеської та Полтавської організацій Профспілки продовжиться й у майбутньому, і домовились про наступну зустріч вже на Полтавщині.

Служби зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського та Полтавського обкомів Профспілки працівників освіти і науки України