Пошук

Погода в Полтаві

Головна Новини Останні Відбулася зустріч представників профспілок з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином

Відбулася зустріч представників профспілок з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином

Новини

5 вересня 2011 року відбулася зустріч голови Федерації профспілок України Хара В.Г., голови Профспілки працівників освіти і науки України Труханова Г.Ф. та представників інших профспілок з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином, під час якої обговорювалися питання щодо формування Державного бюджету України на 2012 рік, пенсійної реформи, Трудового кодексу та майна Федерації профспілок
    Представники профспілок, зокрема народний депутат України Василь Хара, наголошували, що у разі прийняття закону про пенсійну реформу в тому вигляді, як він нині пропонується, «зростатиме невдоволення людей», адже «за 20 років незалежності Україна не мала закону, подібного до закону про пенсійну реформу, який би забирав у людей стільки грошей». Тому профспілки, за його словами, висловлюються за необхідність створення такого законодавчого поля, яке б сприяло виведенню економіки з тіні, тим самим змінюючи систему соціального страхування, сприяло б збільшенню фонду заробітної плати. Профспілки заявили, що у разі прийняття закону про пенсійну реформу до нього треба буде повернутися і суттєво доопрацювати.
    В.Литвин зазначив, що розмова, яка відбулася - дещо запізніла. Голова Верховної Ради розповів про хронологію ухвалення відповідного закону, та пояснив про зміни, що їх планується розглянути у вівторок у разі не підтримки проекту постанови про скасування пенсійного закону.
    Разом з тим, Голова Верховної Ради України підтримав позицію представників профспілок у частині необхідності реформування системи оплати праці, також наголосивши, що сьогодні потрібно створювати робочі місця.
    В.Литвин висловився за необхідність проведення загальнонаціональної розмови про те, що сьогодні потрібно зробити в країні.
    Підсумком зустрічі стала домовленість про регулярне спілкування представників профспілок як з керівництвом парламенту, так і системна робота на рівні комітетів.