Погода в Полтаві

Семінар для новообраних голів територіальних організацій Профспілки.

  Профспілковий актив прийняв до своєї спільноти очільників профспілкових організацій територіаальних громад для яких 1 квітня працівники виконавчого апарату обласної організації Профспілки провели семінар з актуальних питань профспілкової роботи.
  Заступник голови обласної організації Профспілки Наталія Скиба наголосила про налагодження соціальнолго діалогу з партнерами галузевої Профспілки, роль голови територіальної організації Профспілки в умовах реформування освіти, про кроки обласної та Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України щодо реального підвищення заробітної плати освітян, відстоювання питання збереження надбавок за престижність та сумлінну працю.
  Завідувачка відділу з правових питань Марина Олефіренко розповіла про актуальні питання колдоговірного процесу, трудові стосунки з працівниками пенсійного віку та гарантії для працівників, обраних до профспілкових органів.
  Про структуру Профспілки, ведення діловодства (планування, вимоги ведення протоколів) та про організацію роботи з охорони праці ознайомила учасників семінару завідувачка відділу організаційної роботи Любов Нерозя.
  Головний бухгалтер Олена Чмельова поінформувала про використання коштів профспілкового бюджету, оформлення документів та подання звітності до контролюючих органів.
  Кожен учасник семінару отримав повну інформацію. Відчувалася єдність в думках, тільки так ми зможемо досягти успіху на користь спілчан.

zoom01-04